Informacija

Aukšto energetinio naudingumo namų A, A+ ir A++ bei Passivhaus šildomos grindys be katilinių!

 

Ar kada nors svajojote apie šiltus ir ypatingai didelį komfortą suteikiančius namus, neinvestuojant į tai krūvos pinigų? Dabar tai įmanoma – sutaupysite vietos, pinigų statybų investicijose, išlaidos šildymui bus minimalios, negaišite laiko profilaktiniams darbams ir sistema nereikalaus jokios priežiūros! Kojos bus lepinamos tolygia šiluma, kuri, kildama į viršų, nekels dulkių bei nedžiovins oro. Programuojamų termostatų pagalba galėsite nusistatyti norimą temperatūrą ateinančiai savaitei ar naudoti minimalios temperatūros palaikymą. Technologija leis Jums keliauti, nebijant sistemos užšalimo ar išsiliejimo.

 

Amorfinio metalo juosta – unikali AHT technologija Jūsų šildomoms grindims

 

AHT ADVANCED HEATING TECHNOLOGIES International yra viena iš OPUS Group (Kipras) įmonių grupės narių. Taip pat, šildymo technologijų, skirtų lauko ir vidaus šildymui gyvenamuosiose, pramoninės bei komercinės paskirties pastatuose, pasaulinė lyderė.  Įmonės produkcija parduodama daugiau kaip 50 pasaulio šalių ir šis sąrašas nuolat auga.  AHT ADVANCED HEATING TECHNOLOGIES priklauso unikali technologija – Amorfinio metalo juosta. Kuo ji ypatinga? Pirmiausia, metalas, naudojamas gaminant unikalų ploną ir plokščią kaitinimo elementą yra sudėtingos cheminės sudėties susidedančios iš daugybės tam tikrų metalų lydinių, kurie yra lydomi ypatingai aukštose temperatūrose ir purškiami per dar labiau įkaitintą keramikinį purkštuką ant ypatingai greito šaldymo rato, kuris aušina metalą nespėjus jam kristalizuotis ir palieka jį "metalinio stiklo" stadijoje, kuri yra labai ypatinga dėl savo įvairių charakteristikų, bet svarbiausia jų - kaip yra išlaisvinti ir išdėstyti elektronai (kurie ir yra pagrindiniai šilumos pernešėjai). Būtent dėl šios technologijos buvo sukurtos ploniausios šildomosios grindys su unikaliomis eksploatacinėmis charakteristikomis ir puikiai prisitaikančia geometrine forma.

 

 

AHT ŠILDOMŲ GRINDŲ KILIMĖLIAI

 

Didžioji dalis išskiriamos energijos, šildant grindis, tenka patalpų, o ne laidų šildymui, kaip yra įprasta, tad naudingumo koeficientas yra itin aukštas. O kaip gi elektros energijos sąnaudos? Galime Jus nuraminti, AHT technologija pasirūpino mažesnėmis šildymo sąnaudomis ir didele elektros energijos ekonomija.  Naudojant naujausios kartos termostatą su ESM (Energy Saving Module) sąnaudos sumažinamos ypač ženkliai.

Po bet kokio tipo gindų danga, nesukeliant papildomų problemų, yra galimybė įrengti AHT kilimėlius. Pastarieji tinkami parketui, laminatui, plytelėms, kilimams ir pan, nes amorfinio metalo juosta mažai kaista (lyginant su kitomis grindinio šildymo sistemomis) bei nėra būtinybės naudoti papildomas medžiagas kaip paklotus. Buvo atliktas eksperimentas, kurio rezultatai parodė ypatingai didelę elektros energijos ekonomiją ir sutrumpėjusį AHT kilimėlių šildymo laiką, kitaip tariant, naujoji technologija užtikrina šilumą bei efektyvų ir greitą jos panaudojimą. Tiesa, AHT grindų šildymo kilimėliams suteikiamas ilgiausias garantinis laikotarpis šioje srityje — NET 15 METŲ GARANTIJA. Ekonomija, kokybė ir efektyvumas. Argi ne tokio sprendimo ieškote būstui?

 

Parprastas instaliacinių kaštų palyginimas (Excel formatu)

 

SUTAUPYKITE LAIKO, SVEIKATOS IR PINIGŲ

 

Šildant įprastine, konvekcine šildymo sistema, vidutiniškai reikia instaliuoti apie 120 W į vieną kvadratinį metrą, kad būtų sukurta pakankamai jauki aplinka. Naudojant AHT grindinio šildymo būdą, pakanka vos 50-75 W. Toks neįtikėtinai mažas energijos suvartojimas yra pasiekiamas dėl naujai sukurto ir energijos sąnaudas optimizuojančio valdymo modulio. Šios technologijos esmė yra ta, kad srovė, tekanti kilimėliu, pulsuoja užtikrindama pastovią šilumos apykaitą patalpose, o ekonomišką šildomų grindų proceso valdymą garantuoja įšilimo ir atvėsimo inercijos tikslingas panaudojimas. Tokie termostatai rinkai pristatyti 2012 metais, būtent kompanijos AHT. Ši technologija padeda pasiekti beveik idealų efektyvumo lygį. Taip pat reikėtų paminėti galimybę, naudoti šį kaitinimo elementą neįtikėčiausiose vietose: pvz. tokiose, kuriose neįmanomas betono išlyginamasis sluoksnis. Dėl ypatingai plono kaitinimo elemento, šiluma tolygiai ir efektyviai perduodama kambariui, o dėl tiesiog idealios kaitinimo elemento geometrinės formos galime padengti didesnį šildomą plotą bet nedidinant pačių grindų aukščio. Šildymo sistemos darbo laikas ir elektros energijos suvartojimas tiesiogiai priklauso nuo lauko temperatūros ir šildomo objekto šiluminės izoliacijos savybių. Šildymo sezono metu, sistema sunaudos vidutiniškai ~ 2.5 W/m2 per valandą (~ 23 kWh / metus). O kadangi Statybos Techninis Reglamentas jau 2016 metais pradejo leisti tik A ir aukštesnės energetinio naudingumo klasės namų statyba ir renovaciją - AHT šildymo kilimėliai tampa efektyviausiu ir komfortiškiausiu grindų šildymo sprendimu! Mūsų klientai nustemba pigiausiais įdiegimo kaštais ir greitai pamato daug mažesnes sąskaitas už šildymo energiją įdiegus AHT sistemą.

 

 

AHT SPRENDIMAI LAUKO ŠILDYMUI

 

Kompanija AHT, naudodama unikalią amorfinio metalo juostos technologiją, taip pat sukūrė išskirtinę juostinę sistemą lauko ir vamzdynų bei lietvamzdžių šildymui. Lauko šildymo sistema klojama tiesiai į karštą, dar nesustingusį asfaltą ar betoną, taip pat naudojant žemdirbystėje - galima kloti iškarto po žeme! Lauko šildymo sprendimams technologija ypač aktuali dėl aukšto energinio efektyvumo užtikrinimo, ilgaamžiškumo ir taip pat atsparumo ultravioletiniams spinduliams, ją klojant ant stogų. AHT sprendimai lauko šildymui užtikrina itin plačias, įvairaus pritaikymo galimybes.

 

Ypatingas juostos apvalkalas pagamintas kompanijoje TELDOR (Izraelis). Ši kompanija yra lyderiaujanti įmonė pasaulyje, tarp gaminančių apsaugotus kabelius kariniams ir ypatingai svarbiems objektams.

 

ADVANCED HEATING TECHNOLOGIES

 

Siūlo bendradarbiauti architektams, projektuotojams, dizaineriams ar pardavėjams, pristatant naują, aukštos kokybės ir unikalių charakteristikų technologiją, jos orginalų dizainą bei techninį pritaikymą. Visa tai Jums padės realizuoti šildymo projektus įvairiuose objektuose: tiek patalpų viduje, tiek ir lauke. Taip pat padės patenkinti pačius išrankiausius pirkėjų poreikius.